Genesis EVO3/500L
TOP
Genesis EVO3/500L
Do 14dní
Import kód: V21204
Výrobca: Genesis KC
Popis
Maximálny objem jazierka s koi: 20 000L
Maximálny objem jazierka bez rýb (malé rybky): 40 000L
Biobazén: 60 000L
Maximálny výkon čerpadla 15.000l/h
Rozmery filtrácie 807 × 517 × 722 mm
Vstup DN 63
Výstup DN 75
Vodný náhon DN 75
Odkalenie DN 63
Šírka filtračného plátna 500mm
Objem filtrácie 120L
Recenzie 0
Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!
Pridať recenziu
Diskusia 0
Zatiaľ nie sú žiadne komentáre! Buďte prvý!
Nový komentár
Genesis EVO3/500L
Genesis EVO3/500L
Top produkty v kategórii produktu
    Bacto Gel - 1 Liter
    (TPSnv7750)
    Skladom
    Vrece 85 x 50 cm na filtračné médiá
    (c8040232)
    Do 14dní
  • Fatra Jazierková fólia Fatra AQUAPLAST 1 mm čierna 5,50 € 10%
    Fatra Jazierková fólia Fatra AQUAPLAST 1 mm čierna