Realizácie

Kto sme:

Sme projekčná a realizačná firma s dlhoročnou praxou v obore realizácie záhradných jazierok, fontán a morských akvárií . Našim zákazníkom poskytujeme kompletný servis, ktorý zahŕňa všetky služby spojené so zakladaním a údržbou vodného biotopu, vrátane stavebných úprav.

Naše zákazky realizujeme podľa vlastných návrhov a alebo podľa projektov dodaných investorom, rýchlo, kvalitne a za prijateľné ceny. Kompletné stavby realizujeme podľa priania zákazníka i tzv. "Na kľúč".

Spolu so záhradnými jazierkami sme sa stali známymi, navrhujeme aj:

KÚPACIE Jazierka

Vzhľadom k tomu, že sme už dotiahli techniku na vysokú úroveň, môžeme tiež navrhnúť biobazény, aby boli teplejšie než zvyčajne, aby vytvorili lepšie podmienky na plávanie. Naše bazény sú stále viac populárne, pretože voda zostáva taká jasná ako zvyšok nášho dizajnu a naše bazény sú lacnejšie ako tradičné bazény s podobnou veľkosťou! K dispozícii sú aj ďalšie výhody, ktoré môžete mať pláž pozdĺž plaveckého jazierka, rovnako ako jazierka sú veľmi nízke podmienky na údržby. V našich plávajúcich rybníkových v primeranom množstve môžete osadiť aj ryby. Navyše naše rybníky môžu byť integrované do miestnosti, aby ušetrili ceny na vykurovanie a klimatizáciu. Váš dom zostáva chladnejší, zatiaľ čo váš rybník sa zahrieva na plávanie.

Morské akvária

Rozšírili sme ponuku o morské akvária a profesionálnu techniku pre zriadenie od nano akvárií po obrovské morské nádrže.

Niektoré naše realizácie:

Partneri:

koi

www.koikapor.sk

www.koic.cz

záhradné jazierka a

okrásné ryby

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies.

Viac sa dozviete o ochrane osobných údajov