LED z Aqua Medic najlepšie dlhodobé svetlá

Pridané: 5.1.2017 11:03:10 Počet zobrazení: 785

05 Január 2017

Aquarius LED je nové akváriové svetlo z firmy Aqua Medic čo je asi ich najlepší produkt ku dnešnému dňu. Intenzita svetla LED médium z jednoduchej hliníkovej dosky pre skutočne tichú prevádzku, pasívne chladenie, bez ventilátora.

LED z Aqua Medic najlepšie dlhodobé svetlá

svetloAqua Medic bude ponúkať Aquarius LED v štyroch veľkostiach v 30, 60, 90 a 120cm, každý s výkonom v celkovej výške asi jedného wattu na centimeter. Táto vymoženosť je premyslená a distribuovaná asi do 70 LED na 30cm pre maximálnu efektivitu naprieč šiestich svetlých farbách.

1Výrobca zahrnul ťažký počet modrých LED farieb a okrem celého spektra bielej a niektorých červených, aby vyvážila jeho vzhľad, je tiež naplnený kráľovskou modrou a fialovou (395-405nm) a UV (365-370nm) diódy.

Tieto LED farby sú na ich vlastných farebných kanálov - celkom šesť kanálov, ktoré sú nezávisle na sebe ovládateľné.

 

ovladačAquarius je dodávaný s nastaviteľnými montážnymi nohami, ale napodiv sa zdá, že nebude dodaný s regulátorom pre prístup k týmto šiestim kanálom pre riadenia farieb. Po vybalení z krabice sa bude dať jednoducho zapnúť / vypnúť, takže budete musieť pripojiť svoj vlastný ovládač pre prístup k iným farebným kanálom, alebo dokúpiť voliteľný svetelný regulátor špeciálne navrhnutý pre Aqua Medic Aquarius LED.

Ceny a dostupnosť Aquarius LED bude v tomto roku. Aquarius LED má základ byť docela veľké LED svietidlo, takže sa tešíme na stretnutie tohoto svetla v akcii pri živých koralov.

Partneri:

koi

www.koikapor.sk

www.koic.cz

záhradné jazierka a

okrásné ryby

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies.

Viac sa dozviete o ochrane osobných údajov