MELASA - pre kone, 1 liter

MELASA - pre kone, 1 liter

Hodnotenie produktu: 3.67/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

Neriedená! Obsah zvyškového cukru 52%. Tekutá, hustá sirupovitá konzistencia čiernej farby. Výrazná sladká chuť.

4,95 € s DPH

Import kód: 06070

Dostupnosť: Neznáma

Výrobca: Krmiva Hulín

Charakter a zloženie: Melasa pre kone je hustá tekutina, sirupovitej konzistencie, temne hnedé, až čiernej farby s mernou hmotnosťou 1,30, to znamená, že 1 liter = 1,30 kg. Obsahuje 52% cukru, ktorý však už nie je schopný pre veľký obsah prímesí vykryštalizovať a vyťažiť ho do podoby cukru. Ide o neriedený produkt vznikajúci pri výrobe cukru z cukrovej repy.

Melasa má veľmi výraznú, charakteristickú sladkú chuť a vôňu po skaramelizovaný cukru. Konzervované prirodzeným spôsobom - cukrom. V chlade a tme skladujte pre potreby výživy koní cca 3 mesiace. Pri dlhodobom skladovaní v teple (cca nad 18 - 20 ° C) môže melasa po dlhšom čase začať kvasiť.

Použitie: Melasa pre kone je hustá, tekutá a riediteľná vodou, vyššieho stekutenie dosiahnete nielen riedením vodou, ale aj zahriatím na cca 30 - 40 ° C. Melasa je výborná energetická zložka krmiva a zároveň aj ochucovadlo. Používa sa predovšetkým u zle kŕmiteľných koní, podviživených, chorých a starých, ďalej u koní v záťaži, alebo v zimnom období, atď.

Dávkovanie je individuálne, podľa záťaže koňa a jeho zdravotného stavu. Pridáva sa do vody či krmiva, podľa vašich skúseností, alebo odporúčania veterinára. Obvykle 2-3% z objemu kŕmnej dávky, alebo 0,3 - 0,6 l / kus / deň.

Skladovanie a doba spotreby: melasa Melasu skladujte v tme a v chladnom prostredí, najlepšie do 15 ° C. Menšie množstvo dajte do chladničky. Ako krmivo spotrebujte takto uloženú melasu max. Do 6 mesiacov.

Nový komentár

* (Povinné)

Partneri:

koi

www.koikapor.sk

www.koic.cz

záhradné jazierka a

okrásné ryby

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies.

Viac sa dozviete o ochrane osobných údajov