KOIC velký jeseter - 10 mm, 24 kg

KOIC velký jeseter - 10 mm, 24 kg

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

granulovaná zmes tepelne upravených surovín! Vychádza z receptúry pre výkrm jeseterov! Vysoký podiel živočíšnych a rybích múčok. Tukováno lososovým olejom.

59,95 € s DPH

Import kód: SR0306

Dostupnosť: Skladom

Obsahuje: 16 druhov tepelne upravených - extrudovaných - kŕmnych surovín. Základom sú 3 druhy živočíšnych múčok + rybia múčka - celkovo 55% obsahu. Ďalej: extrudovanú kukuricu, obilniny a sóju. Kŕmne kvasnice, hydrolyzovaný tuk, olejniny, lososový olej, ai.

Obsah živín: Bielkoviny (NL) 40%, tuk 11%, vláknina 1,5%,

Zmes neobsahuje konzervanty, umelé farbivá ani syntetické arómy!

Charakteristika: Zloženie tejto zmesi vychádza z novodobých poznatkov o výkrmu jeseterov v umelých chovoch. Obsah živín je poskladaný tak, aby vyhovoval špecifikám trávenie jeseterov. Použitím tepelne opracovaných surovín sa významne zvyšuje stráviteľnosť krmiva a zároveň znižuje odpad z neho.  Pelety sú tmavo šedé až do čierna, majú výraznú mäsovú vôňu, vďaka vysokému podielu živočíšnych múčok. Veľmi dobre sa potápa a jesetery ho rýchlo nájdu. Doba rozpadu 1 - 3 hodiny, podľa priemeru a teploty vody.

Použitie: Kŕmte len toľko, koľko sú schopné ryby v krátkom čase zožrať, aby nezostávalo krmivo na dne bez povšimnutia dlhšie ako hodinu! Ideálne je zmiešaná vsádka s kaprom, ktorý zvyšky krmiva vyžerie. Týmto krmivom sa dá občas prokrmit aj kaprovité ryby, a to na vylepšenie kŕmnej dávky, tzn. zvýšenie príjmu bielkovín, alebo na jar, na rýchlejší zlepšenie kondície!

Ak nemáte v jazierku vzduchovanie, dbajte na pravidlo, že so vzrastajúcou teplotou vody, klesá aj obsah kyslíka a treba kŕmiť veľmi opatrne.Ryba znáša kyslíkový deficit veľmi zle! Hlavne v ranných hodinách, kedy za tmy rastliny kyslík z vody spotrebovávajú a vydychujú do nej kysličník uhličitý (proces disimilace).

Nový komentár

* (Povinné)

Partneri:

koi

www.koikapor.sk

www.koic.cz

záhradné jazierka a

okrásné ryby

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies.

Viac sa dozviete o ochrane osobných údajov