KOIC UNI - 4mm 5kg

KOIC UNI - 4mm 5kg

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

ideálny pomer živín potrebných pre úspešný rast a vývoj kaprovitých rýb. Vhodné do rybníkov i záhradných jazierok. Krmivo sa potápa!

14,95 € s DPH

Import kód: KOIC54

Dostupnosť: Skladom

Obsahuje: 15 druhov surovinových zložiek. Z toho 3 druhy mäsových a rybích múčok - celkom 45%. Tepelne (extrúziou) upravené suroviny - kukurica, pšenica, hrach, pohánka a sója. Ďalej kŕmnu múku, repku, proteínový koncentrát, kŕmne kvasnice, rastlinný olej, glukózu, ai.

Obsah živín: Bielkoviny 32%, tuk 7%, vláknina 3%. Zmes neobsahuje konzervanty, umelé farbivá ani syntetické arómy!

Charakteristika: bielkovinovo - sacharidové granule, ponúkame v priemeroch 4 a 8 mm s dĺžkou 20 - 40 mm. Zmes je jemne mletá pre lepšiu využiteľnosť. Pelety majú svetlo hnedú farbu po živočíšnych múčkach a ľahko sa potápa.

Vo vode sa rozpúšťa po svojom obvode, podľa jej teploty cca 1 - 2 hod. Nad 22 ° C, cca 2 - 3 hod. Pod 18 ° C.

Použitie: Ako základné krmivo pre výkrm kaprovitých rýb v okrasných bazénoch a rybníkoch. Krmenie je vhodné od 10C. Zaistí dostatočný prísun živín v ideálnom pomere. Neobsahuje doplnky pre zvýraznenie farieb KOI rýb. Kŕmte len toľko, koľko sú schopné ryby ihneď zožrať, aby zbytočne nezostávalo krmivo na dne bez povšimnutia.

Ak nemáte v jazierku vzduchovanie, dbajte na pravidlo, že so vzrastajúcou teplotou vody, klesá aj obsah kyslíka a treba kŕmiť veľmi opatrne. Ryba znáša kyslíkový deficit veľmi zle! Hlavne v ranných hodinách, kedy za tmy rastliny kyslík z vody spotrebovávajú a vydychujú do nej kysličník uhličitý (proces disimilace)!

Skladovanie a spotreba: Krmivo skladujte najlepšie v priedušnom obale, na suchom a chladnejšom mieste, bez priameho slnečného žiarenia. Spotrebujete ideálne do 6 mesiacov od nákupu, max do 10 mesiacov, pri správnom skladovaní a teplote do max. 18 ° C.

Nový komentár

* (Povinné)

Partneri:

koi

www.koikapor.sk

www.koic.cz

záhradné jazierka a

okrásné ryby

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies.

Viac sa dozviete o ochrane osobných údajov