UV lampa Aquaking 55W

UV lampa Aquaking 55W

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Funkcia UV žiariče spočíva v tom, že zhlukuje jednobunkové riasy do väčších celkov a tie sa potom zachytávajú vo filtrácii.

159,95 € s DPH

Import kód: 44258

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Aquaking

Čistá voda v aj bez použitia chemikálií. UV lampa je vhodná pre čistenie vody v akváriových nádržiach aj vo vonkajších jazierkach (v zime chráňte UV lampu pred mrazom odvodnením). Voda je nasávaná sacím filtrom alebo čerpadlom, ktoré musí byť umiestnené pred UV lampou. Voda je čistená pomocou krátkovlnného ultrafialového žiarenia typu C (UV-C). Toto UV-C žiarenie spoľahlivo zabraňuje množeniu pre ryby nebezpečných jednobunkových mikroorganizmov (rôznych druhov baktérií, plesní, vírusov a rias).
Žiarič likviduje iba mikroorganizmy, ktoré prejdú okolo žiariča, užitočné kolónie nitrifikačných baktérií žijúcich hlavne vo filtroch, na dne nádrží, na rastlinách a kameňoch zostávajú nepoškodené. Toto je hlavná výhoda UV lampy oproti liečbe liečivami alebo Ozonizátor, ktoré ich môžu likvidovať. Neovplyvňuje pH ani chemické zloženie vody. Platí pravidlo: čím vyšší výkon UV žiariče (W) a čím pomalší prietok vody, tým vyšší stupeň účinnosti. UVC žiarivku odporúčame meniť 1x ročne.

Tento model UV lampy má oba konce tela s hadicovými tŕňmi otočné o 360 °, veľmi ľahko takto môžete napojiť hadice v smere, ktorý práve potrebujete.

Nový komentár

* (Povinné)

Partneri:

koi

www.koikapor.sk

www.koic.cz

záhradné jazierka a

okrásné ryby

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies.

Viac sa dozviete o ochrane osobných údajov