KOIC Gammarus 5L

KOIC Gammarus 5L

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Gammarus sú typickými indikátory pre veľmi čisté, tečúce vody. Nájdete ich v riekach a potokoch, na pieskových častiach dna pod kameňmi. V SR patrí medzi chránené živočíchy.

29,95 € s DPH

Import kód: KOIC2317

Dostupnosť: Do 12 dní

Výrobca: KOIC

Charakteristika: Gammarus pulex sú z rádu kôrovcov. Sú to veľmi hojný obyvatelia prílivové zóny oceánov. Žijú pod kameňmi, alebo priamo na vlhkých častiach pobreží. Živí sa poväčšinou detritom - rozkladajúci sa organickou hmotou. Cez deň sú schovaní v tmavých častiach pri dne a aktívne sú až v noci, kedy vyplávajú z úkrytov. V tomto okamihu sa loví ťažnými sieťami a slúži ďalej v rôznych úpravách ako krmivo pre akvarijné a teráriové zvieratá.

Po vysušení sa mäkká časť tela morských gammarus takmer stratí, vďaka vysokému obsahu vody a zostane vnútri schránky. Farba povrchu tiel je červeno-oranžová a má typický "morský" pach.

Možnosti použitia: Sušený Gammarus je vynikajúci doplnok prirodzenej potravy pre okrasné ryby. Predovšetkým ho dobre konzumujú vodné korytnačky.

Skladovanie a spotreba: Sušený Gammarus skladujte v dobre uzavretých PVC obaloch, hlavne v suchu a chlade, cca do 18 ° C. Ak vám zvlhnú, zapliesna.

 

 

analýza: • Bielkoviny: min. 47% • Tuky: min. 7,5% • vlákniny: max. 6% • popol: max. 21%

Nový komentár

* (Povinné)

Partneri:

koi

www.koikapor.sk

www.koic.cz

záhradné jazierka a

okrásné ryby

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies.

Viac sa dozviete o ochrane osobných údajov