KOIC Pstruh / jeseter - 4 mm, 5 kg

 KOIC Pstruh / jeseter - 4 mm, 5 kg

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Je tiež hojne používané športovými rybármi pre vnadenie pri love kaprov a ostatných druhov rýb. Potápavé granulky s priemerom 4 mm. Je to zmes rybích surovín a živočíšnych múčok s tepelne upravenými rastlinnými surovinami.

19,95 € s DPH

Import kód: STRKH41

Dostupnosť: Do 12 dní

Výrobca: KOIC

Obsahuje: 16 druhov tepelne upravených - extrudovaných - kŕmnych surovín. Základom sú mäsová múčka + rybia múčka, hydrolyzovaný rybí proteín a rybí vývar - celkom zaberajú 65% obsahu.

Ďalej obsahuje: extrudovanú kukuricu a obilniny. Kŕmne kvasnice, hydrolyzovaný tuk, rybí olej, a i.

Obsah živín: Bielkoviny (NL) 43%, tuk 15%, vláknina 1,5%, Lyzin 2,2%.

Charakteristika: Zloženie tejto zmesi vychádza z novodobých poznatkov. Použitím tepelne opracovaných surovín sa významne zvyšuje stráviteľnosť krmiva a zároveň znižuje odpad z neho. Priemer vyrábaných granúl je 4 mm.

Pelety sú tmavo šedé až do čierna, majú výraznú mäsovo-rybie vôňu, vďaka vysokému podielu živočíšnych a rybích múčok. Sú rýchlo potápajúce. Doba rozpadu cca do 30 - 45 minút, podľa teploty vody.

Vhodnosť použitia: je vhodné predovšetkým do rybničných chovov s osádky pstruha dúhového, sivoň amerického, alebo i jesetera.

Kŕmte len toľko, koľko sú schopné ryby v krátkom čase zožrať, aby nezostávalo krmivo na dne bez povšimnutia dlhšie ako pol hodiny! Ideálne je zmiešaná vsádka s kaprom, ktorý zvyšky krmiva vyžerie a zhodnotí.

Týmto krmivom sa dá občas prokrmit aj kaprovité ryby, a to na vylepšenie kŕmnej dávky, tzn. zvýšenie príjmu bielkovín, alebo na jar, na rýchlejší zlepšenie kondície!

Nový komentár

* (Povinné)

Partneri:

koi

www.koikapor.sk

www.koic.cz

záhradné jazierka a

okrásné ryby

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies.

Viac sa dozviete o ochrane osobných údajov