angel LED 200

angel LED 200

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

6 tlačidiel senzorov umožňuje programovanie svietidla bez externého ovládača.Do poznámky napíšte farbu biela alebo čierna.

1249,95 € s DPH

Import kód: 83501200

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: AQUAMedic

Vzhľadom k tomu, že LED 200 má zabudovaný ovládač WiFi, svetlo môže byť ovládané príslušnou aplikáciou prostredníctvom smartfónu alebo tabletu. Použite zariadenie iOS alebo zariadenie Android na ovládanie a programovanie. Aplikácia "angel LED" obsahuje plnú funkčnosť ovládania osvetlenia, lunárny cyklus, počasie a oveľa viac.
Niekoľko kontroliek LED ovládateľných pripojením LED 200 k smerovaču bezdrôtovej siete LAN môžete ovládať súčasne niekoľko svetiel LED 200. Smartphone alebo tablet a kontrolky LED musia byť pripojené k rovnakému W-LAN.

Šošovka špeciálne navrhnutá pre LED 200 je vyrobená z kvalitného kremeňového skla. Kremenné sklo zaisťuje najlepšiu penetráciu UV a červeného svetla. 90 ° kremenná šošovka kombinuje rôzne vlnové dĺžky v rámci jednej LED. Rôzne svetelné spektrá sa spájajú do jednotného farebného dojmu bez svetelných prstov.

Tento nový osvetľovací systém Aqua Medic využíva novú generáciu vysokokvalitných LED čipov na vytvorenie dvoch veľmi silných svetelných zdrojov. Toto svietidlo ponúka max. Výkon 200 W s plným využitím farebného spektra. S lepším a hlbším rozsahom má angel LED 200 vysokú hodnotu PAR, ktorá je vhodná pre najnáročnejšie koraly.

Voliteľný držiak LED ponúka ďalšiu možnosť pripojenia LED 200 k zadnej stene akvária. Umiestnenie LED svetla je nastaviteľné výškovo i hĺbkovo (k dispozícii v čiernej alebo striebornej).

Rôzne vlnové dĺžky v rámci jediného LED čipu sa bez problémov zmiešajú do rovnomerného svetla, pred tým, 100 wattov opustí svetlo. 48 jedno LED  je sústredených v jednom LED čipu. Vytvára silný svetelný zdroj s lepším a hlbším prienikom svetla bez toho, aby sa ohrozilo pokrytie oblasti.

Aktívne chladenie pomocou dvoch tichých a vysoko výkonných ventilátorov riadených teplotou udrží angel LED 200 pri optimálnej pracovnej teplote.

Andel LED 200 používa zdroj kvality Meanwell, ktorý zabezpečuje dokonalé a bezpečné napájanie.

Celková spotreba prúdu max. 200 wattov
Zdroj napájania: 100-240 V / 50-60 Hz
Indikátor zdroja napájania 24 V DC
Rozmery (dx š xv) približne 520 x 180 x 33 mm
Hmotnosť (žiarovka bez držiaka) približne 2.600 g
Počet svetelných kanálov 6
Počet svetlých farieb 8
Oblasť osvetlenia max. 1200 x 600 mm
LED lumen celková cca 15,500 max.
PAR cca 500 max.

Odporúča sa pre nasledujúcu veľkosť akvária:
100 x 60 x 60 cm (dx š xv)

Vhodné pre max. Veľkosť akvária:
120 x 60 x 60 cm (dx š xv)

Nový komentár

* (Povinné)

Partneri:

koi

www.koikapor.sk

www.koic.cz

záhradné jazierka a

okrásné ryby

 

lussy

www.lussy.sk

www.lussy.cz

 

sexi spodná bielizeň

a erotické pomôcky

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies.

Viac sa dozviete o ochrane osobných údajov